Insaan v médiích

Eurábie - příspěvek Šádího Shanaáha do nové knihy

Vytisknout

Zběžná návštěva průměrného českého knihkupectví může někdy člověka dohnat k přesvědčení, že je na čase pořídit si zbraň, zahodit antikoncepci a vyhýbat se širokým obloukem čemukoli, co má jakékoli spojení s islámem.

 Pokud se stále nervóznější návštěvník takového knihkupectví zrovna nevyhýbá prosebným pohledům, které na něj z regálů upínají modrooké blondýnky žijící ve stínu šaríji, pak o kousek dále v uličce již musí čelit bezprostřední hrozbě vln vousatých muslimských imigrantů, kteří si za peníze ze sociálních dávek pořizují jedno dítě za druhým, a když se zrovna nerozmnožují, tak v mešitách kují džihádistické pikle. Předkládané „důkazy“ islámské agresivity, stejně jako demografického vývoje v Evropě, se zdají neúprosné.

Zbytek textu Šádího Shanaáha, ředitele Insaanu, si můžete díky laskavému svolení nakladatelství Academia přečíst zde. Jedná se o příspěvek do knihy České vize Evropy? Manuál k naší evropské debatě (ed. Petr Hlaváček), kterou nedávno vydalo nakladatelství Academia. Více informací o knize si můžete přečíst zde.

Přidejte si nás

Insaan na Facebooku Insaan na Twitteru Insaan na Linkedin

Chci být informován

Podpořte nás

Chci darovat organizaci Insaan: Česko-arabské centrum kulturního dialogunebo ,- Kč